Logo

ХАНКООК - 205/55-16 ЗИМНИ 2 - броја

Број на оглас: 3701347 | Објавен на: 01.10.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 зимни гуми ХАНКООК 205/55-16
Гумите се зачувани не испукани со добра шара.
Цена по договор
Тел за контакт - 071-752-350

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач