Logo

Откупувам фиати за делови

Број на оглас: 3701564 | Објавен на: 20.09.2020, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 55000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Откупувам фиат добло,линеа,пунто,гранде пунто,браво.Исклучително за делови хаварисано,со странски таблици или со десен волан.Понуди само на бројов 078 685 371.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач