Logo

ZAMAEC FIKSEN VALEO GOLF 4,SEAT LEON, TOLEDO

Број на оглас: 3701597 | Објавен на: 19.09.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

130 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Zamaez za golf 4, SEAT,SKODA, FIKSEN VALEO ORIGINAL IZVADEN OD UDRENA KOLA. MADE IN GERMANI.

Огласи од: OSKAR AUTO ZLATE

OSKAR AUTO ZLATE

Гевгелија

Станете Премиум член

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

  OSKAR AUTO ZLATE

Потврден огласувач