Logo

ПРОДАВАМ MERCEDES VARIO 812D!

Број на оглас: 3701599 | Објавен на: 11.09.2020, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Продавам патничко моторно возило, комбе марка MERCEDES 812D, 1998год. Цена по договор, може да се види во секое време. Информации на 075-320-145

 Валандово

Прати Е-Маил

 АНТОНИЕ

Потврден огласувач