Logo

Alfa Romeo 1.9 JTD 85kw

Број на оглас: 3701660 | Објавен на: 20.09.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava alfa romeo 1.9 jtd 85 kw,
Kolata e vo odlicna sostojba servisirana, ima nov akumulator, novi gumi, prednica stegnata, klima funkcionalna registrirana do 12 mesec 2020 god. Na kolata se si funkcionira do posledno kopce poveke info na tel. 071 840 466 Toni

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач