Logo

Garnitura 280x230

Број на оглас: 3701662 | Објавен на: 19.09.2020, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski, so nea ode + fotelja
Besplatna dostava vo okolina na Kavadarci

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач