Logo

Ford ka 1.3 benzin 078 246 098

Број на оглас: 3701675 | Објавен на: 22.09.2020, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Ka

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 800 €

850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford ka 1.3 benzin
Registracija cela godina 14.09.2021
Osnoven model bez dodatna oprema
Solidno zacuvano so karoseriski zabeleski
Cena 750 evra fiksna i krajna pozz

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач