Logo

BMW 530 D

Број на оглас: 3701689 | Објавен на: 23.09.2020, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba
za Povejke inf. 071302301 boban
071302301
071302301

 Marjan

Потврден огласувач