Logo

Citroen C5 2003 god pali vozi moze za delovi

Број на оглас: 3701783 | Објавен на: 24.09.2020, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


citroen c5 moze za delovi kolata e pali vozi na stranaki tablici
info 072754525
2.2 hdi

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач