Logo

Opel vektra 2.0 benzin registrirana cela godina 112233

Број на оглас: 3701791 | Објавен на: 17.09.2020, 02:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba registrirana cela god

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач