Logo

SAMSUNG J3

Број на оглас: 3701797 | Објавен на: 17.09.2020, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J3

Боја: Black

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava samsung j3 vo odlicna sostojba

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач