Logo

PASSAT 1.9 TDI 105 KS 2005 GOD audi.seat.opel.bora.golf)

Број на оглас: 3701810 | Објавен на: 27.09.2020, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 1.9 TDI 105 KS 2005 GOD
REGISTRIRANA DO 23 03 2021GOD
NAPRAVEN KOMPLET SERVIS

=====FUL OPREMA=====

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач