Logo

Kupuvam Stan

Број на оглас: 3701819 | Објавен на: 11.09.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2020

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Centar

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam stan do 40m2 so edna spalna ili so moznost sam da si go pregradam vo okolina na centar, karposh 1 I 2, Taftalidze, Micurin Ili kak stara rampa. Dajte ponuda na Viber 436765563716

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач