Logo

Audi A3 TDI 1.9

Број на оглас: 3701834 | Објавен на: 28.09.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 69 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prekrasen avtomobil uvoz od avstrija vredi da se vidi za podetalno na tel 078 345 544 ima uste 3 takvi pa moze da se izbere
Bez zameni

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete