Logo

VW CADDY 1.9 TDI 2007G

Број на оглас: 3701932 | Објавен на: 19.09.2020, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw caddy 1.9 105 KS 2007 g 220 000 so servisna kniska vo odlicna sostojba

PROMENET REBRAST KAIS VODNA PUMPA NA 190 000 KM

Napraven mal servis na 220 000 KM ulje i site filtri.

So Klima..

Uvezeno od Holandija

Voziloto e na firma

Cena 4000 18%DDV

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач