Logo

OPEL CORSA 1.3 CDTI (CH)

Број на оглас: 3701981 | Објавен на: 25.09.2020, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kooate e dinesena od šfajcarska plateni davaćki do reg motor na lanac mala potrošuvačka idealna za poćetnici klima motor rabotat prefektno alufelgi dva kluca moze da se vidi proba vo sekoe vremw

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dudi

Потврден огласувач