1 / 12
Nissan 370z-Nismo Pack
24.999 €
15.01.2021 00:02

Гостивар / Гостивар

Марка:

Nissan

Модел:

370Z

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

340 kw / 462 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Nissan 370 z
Automatik plusf1 na volan
70 iljadi pominato
350ps
3700 kubika
70iljadi km
2013 godina-Face lift
Kolava e top sostojba
Americki tabli moze da Se carini
Cena Mk tabli 25000 eu
Bez Carina 20.000 eu
070 888 882-Chaki

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот