Logo

Golf 5 1.9 TDI 2004 god

Број на оглас: 3702174 | Објавен на: 29.11.2020, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2004 SPORT LINE model Uvezen od Avstrija Registriran cela Godina 30.10.2021

Golfot e vo odlicna sostojba
Dva Kluca .el na stakla. Centralno, klima tronik.koja ladi prefekno 4 novi gumi za poveke infor javet se


071 305 715 071 305 715

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Estref