Logo

Fiat bravo 2010

Број на оглас: 3702181 | Објавен на: 01.10.2020, 03:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat bravo 2010 godina so vgraden fabricki plin kolata e uvezena od italija 2018 godina pominati 184000 km servis napraven celosen,klimatronik,ful oprema,smeneto, rebrasti, vodna pumpa ,zategaci, plocki ,i dr.reg do 09.2021.

 Agron

Потврден огласувач