Кршење бетон, скали,рушење ѕидови, плочки (со хилта)
1 €
25.05.2023 23:22

Кисела Вода / Скопје

Кршење бетон,скали,рушење ѕидови,плочки (со хилта) исфрлање на шут, изработка на водовод, канализација, чистење бољери

Marjan 070268544

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
070242896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам