Logo

Boss Compression Sustainer CS-3

Број на оглас: 3702355 | Објавен на: 19.09.2020, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pedalata e vo odlicna sostojba, ima mali grebnatinki nastanati od transport, ja prodavam bidejki ne ja koristam, vklucena 3-4 pati. Moze zamena za Chorus/Flanger/Phaser.

 David

Потврден огласувач