Logo

Golf 3

Број на оглас: 3702497 | Објавен на: 29.09.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1996

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava golf3 karavan 1.9D 1996god 47kw reg do 09.07.2021 a moze i zamena za benz plin. Golfot e vo solidna sostojba. Karoseriski zabeleski. Od oprema osven servo i el siber drugo nema. Staro vozilo ne e novo da ne se lazeme. Ima novi farovi i skoro nov akomulator. Cena za kes e 1200e a za zamena 1500e

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач