Logo

ALFA ROMEO 147 staklo! Vidi oglas.

Број на оглас: 3702660 | Објавен на: 18.09.2020, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfata e vo odlicna sostojba so full oprema
Klima ladi perfektno
4gumi mishelin na 60posto
Napraven golem servis pred 3000km
Rebrast kais
Vodna pumpa
Ulje, site filtri
Prednica se smeneto
Vredi da se vidi
076671649 - Antonio

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tase

Потврден огласувач