Logo

CHEVROLET CAPTIVA 2.2D 184KS 4X4 7-SEDISTA AVTOMATIK OD MK

Број на оглас: 3702663 | Објавен на: 23.11.2020, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KUPEN VO MAKEDONIJA AUTO CEMT
- PRV SOPSTVENIK
-2 KLUCA
-4х4 POGON
-KOZNI SEDISTA
-7 SEDISTA
-GRACI NA SEDISTA
- АLUMNSKI BANDASI 235/60 R18
-4х4
- ZATEMNATI STAKLA SO A-TEST
-FAROVI ZA MAGLA
-ZADNI SFETLA ZA MAGLA
- LED FAROVI
- LED DAYTIME RUNING LIGHT
- SISTEM ZA CISTENJE NA FAROVI
-IMOBILAJZER
-CENTRALNI ZAKLUCUVANJE
-ELEKTRIKA NA PROZORI
-ЕLEKRIKA NA RETROVIZORI
- ABS
- ESP
- ESP Off-RO
-Асистент при поаѓање
- Помош при нагорнина
-Воздушни перничиња
-ASR контрола на пролизгување
- Дво зонска клима
- Радио CD
- SD MP3
- Сензори при паркирање (предни и задни)
- Асистент за долги светла
• Трет ред седишта (7 седишта)
• Темпомат
• Серво управувач
• Мултифункционален волан
• Борд компјутер
• Bluetooth за телефон
• TV приемник
• Кожен волан
• Подесување на волан

 FENIX

Потврден огласувач