Logo

Pezo 308 hdi 16 motor. 2009god.

Број на оглас: 3702724 | Објавен на: 29.11.2020, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 45 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima
Aerbek
El.stakla
Tempomat
Panorama
Al.bandashi
Menjaç so 6 berzini.
Maksimallno soçuvana.
Proverka po vasha zhellba.

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 suat

Потврден огласувач