Logo

Svetlecki reklami

Број на оглас: 3702812 | Објавен на: 17.09.2020, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Svetlecki reklami od aluminium i pleksiglas,bilo koja boja i bilo kakov natpis po potreba,moze so natpis i bez natpis,so montaza i bez montaza

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач