Logo

SCANIA R420 2008 ODLICNA SOSTOJBA I KRONE 2009 MEGA

Број на оглас: 3702814 | Објавен на: 25.09.2020, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Scania r420 vo odlicna sostojba registrirana i Krone 2009 mega vo super sostojba inf 078214750 075216600 075444005

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач