Logo

GOLF IV 1.4 Benzin Plin

Број на оглас: 3702951 | Објавен на: 17.09.2020, 00:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam golf 4 1.4 benzin plin dizna plin montiran pred 2 godini so atest registriran do mart 2021
ima sitni grepki i puknata sofersajbna

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач