Logo

KORG PA4X 61

Број на оглас: 3703023 | Објавен на: 18.09.2020, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.100 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Se prodava korg PA4X 61
Poveke info na br
078 553 832

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 .......

Потврден огласувач