Logo

Prodavam Opel Astra H

Број на оглас: 3703104 | Објавен на: 27.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra H!
Kolata e perfektno cuvana i odrzuvana.
Vtor gazda sum.
Novi gumi letni Riken 205/55/16
i novi zimni Riken so najnovata sara 205/55/16

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 mario

Потврден огласувач