Logo

Se prodava ili zamenuva

Број на оглас: 3703256 | Објавен на: 16.09.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.799 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fokus karavan vo top sostojba,poveke info 078473075.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Sase

Потврден огласувач