Logo

Se prodava ili zamenuva

Број на оглас: 3703279 | Објавен на: 25.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 340 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili zamenuva plac vo turisticka naselba Ramna reka Pehcevo vednas do Codosova koliba,so veke izgotven plan i plateni komunalii.Cena po dogovor.Poveke info na 078473075

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Sase

Потврден огласувач