Logo

Se prodava kuka vo Bogdanci

Број на оглас: 3703327 | Објавен на: 20.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 250 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 435 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Адреса: ul. Veljko Vlahovik

Цена: 30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na ul. Veljko Vlahovik od 250 m2 so dva vleza i 435m2 dvorna povrsina so komplet dokumenti i podmireni komunalii.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Silvana

Потврден огласувач