Logo

4xSava S3+4 celicni bandasi+ratkapni !

Број на оглас: 3703336 | Објавен на: 25.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

10.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


4х Зимски гуми Sava Eskimo S3+ 175/65r15 (2018)
4х челични бандаши 15" 4х100( Гранде Пунто).
4х оригинални раткапни.


*Цената е фиксна и се продаваат само како комплет.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Tosho

Потврден огласувач