Logo

Polo 1.2 TDi

Број на оглас: 3703406 | Објавен на: 20.09.2020, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


5 vrati, 2011 godina, so smeneti filtri i ulje pred 1000km. Registrirana do kraj Noemvri 2020 so zelen karton. Realni 199.000 KM.

Cenata e 5250 € so mal prostor za dogovor na lice mesto.

Bez zameni!
Povekje info na 071 473 659 - Bobi

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач