Logo

FIAT PUNTO EVO 1.3 REGISTRIRANO

Број на оглас: 3703520 | Објавен на: 19.09.2020, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat punto evo 1.3 dizel 2011 godina registrirano cela godina na mk tabli ima smeneto novo lance novo ulje i filter nov akumulator so 2 godini garancija 4 novi zimski gumi Michelin.

EURO 5 MOTOR!

Klimatronik
Tempomat
Bord kompjuter
Start stop sistem.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач