Logo

Bandazi/бандажи

Број на оглас: 3703570 | Објавен на: 29.09.2020, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: Останато

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: Останато

Висина на гума: Останато

Дијаметар на гума: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат четири бандажи 16 5х100. Повеќе информации на тел 077944558

 Dimitar

Потврден огласувач