Logo

Nov digitalen aparat

Број на оглас: 3703585 | Објавен на: 01.10.2020, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 6,1-8 Мегапиксели

Марка: Polaroid

Цена: 800 МКД

1.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


20 sliki slikano samo 7.0 mp na baterii 2 od 1.5 v
moze zamena za mobilen

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 hhhhh

Потврден огласувач