Logo

Opel Astra 1.7 dizel

Број на оглас: 3703653 | Објавен на: 23.11.2020, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili menuva Opel Astra
1.7 dizel vo odlicna sostojba
Registrirana i komplet servisirana
Full oprema so odlicen motor i menuvac

078339747

Mozi i zamena so moja doplata

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач