Logo

Котел за производство на Маџун

Број на оглас: 3703852 | Објавен на: 14.09.2020, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 119.900 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Производител:
Раде Кончар
18 kw
Тристепен регулатор на
6 kw 12 kw 18 kw
Регулација на топлината од
50 с' до 300 с'
Со дупло дно кое се полни со вода.
Собира 100 лит.течност.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач