Logo

BMW 325 TDS DELOVI

Број на оглас: 3703870 | Објавен на: 26.09.2020, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач