Logo

prodavam kufer givi v56 maxia nekolku pati koristen kako nov

Број на оглас: 3703893 | Објавен на: 22.11.2020, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


prodavam kufer givi v56 maxia nekolku pati koristen kako nov

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач