Logo

prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba

Број на оглас: 3703905 | Објавен на: 22.11.2020, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 15,1-20 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


prodavam canon eos 500d so battery grip super sostojba so dva objektiva

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач