Logo

BMW Bandasi novi +Riken extra gumi 18”

Број на оглас: 3704002 | Објавен на: 28.09.2020, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 235

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 18

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se glanc novi kupeni se pred mesec plus imaat garancija 11meseci, gumite se vo ekstra sostojba imat pominato samo 10.000km =TOP CENA
5 x 120

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач