Logo

AUDI A5 2.0tdi 2014g

Број на оглас: 3704004 | Објавен на: 25.11.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 16.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam AUDI A5 2.0tdi 177ps proizvodstvo 2014g so full oprema vo odlicna sostojba
Kolata e uvezena od Germanija so servisna kniska do posleden km...Moze proverka
Ocarineta prevedeni dokumenti izvadena homologacija....

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 MARJAN

Потврден огласувач