Logo

5x112 zimski gumi so bandazi za vw

Број на оглас: 3704022 | Објавен на: 22.11.2020, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 166 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


YOKOHAMA ZIMSKI GUMI SO BANDAZI
PASIRAAT NA SITE VW VOZILA
5 X112,
Visina na grajfer 8-9mm,
Skoro novi... Imaat izvozeno okolu 4000
P R O D A D E N I

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач