Logo

Kamin Камин

Број на оглас: 3704138 | Објавен на: 21.09.2020, 01:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Се продава малку користен и многу зачуван камин

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач