Logo

Se prodaavat 18ki bandasi za BMW

Број на оглас: 3704246 | Објавен на: 19.09.2020, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: 8.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 18

Цена: 400 €

430 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat bandasi za BMW 5×120 18 ki

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nace

Потврден огласувач