Logo

парцели дабова и букова шума

Број на оглас: 3704298 | Објавен на: 20.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат парцели од дабова и букова шума во велешко Нежилово околу 15 декара. Сопственикот поседува тапија за истите. Има прооден пат и е во близина на селото.

Цена по договор.
Лице за контакт Љубе моб. 075 300 368

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Раде

Потврден огласувач