Logo

ZIMSKI GUMI 16KI I CELICNI BANDASI ZA BMW 16 KI

Број на оглас: 3704310 | Објавен на: 26.09.2020, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 celicni bandasi 16 ki izvadeni od bmw 1
2 bandasi celicni 16ki od bmw e34
4 zimski gumi 195.55.16
Cena za 4 gumi zimski e 100 evra

Cena za 1 bandas e 1000 den

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач